Co ja tu robię?

Wszystko zaczęło się w listopadzie, było zimno i ponuro, a ja chciałam jakoś inaczej spędzać czas. Oprócz nudy, chciałam mieć swoje miejsce w internecie, gdzie będę mogła pisać o kosmetykach - dzielić się perełkami i ostrzegać przed bublami. :) Postawiłam na konto na instagramie, żeby dostęp był łatwy nawet podczas zakupów w drogerii. Po kilku dniach rozmyślania nad za i przeciw stwierdziłam, że co mi szkodzi... i tak powstał instagram Kosmetykowyzawrotglowy !

Na początku obserwowały mnie przyjaciółki, mój facet i dosłownie kilka osób! Oczywiście, przez pierwsze tygodnie myślałam sobie, że to chyba jednak bez sensu.. Z każdym postem przybywało mi jednak followersów, a ja cieszyłam się niesamowicie, że komuś podoba się to, co robię. Pisałyście komentarze, wiadomości prywatne, dostałam kilka propozycji od firm. Instagram to jednak było dla mnie ciut za mało i założyłam snapchat : kosmetykowyzg


 
Mogę na nim swobodnie pokazywać wam co kupiłam, czego aktualnie używam do makijażu, dzielę się z wam informacją o nowym poście. Wiem, że wam również podoba się właśnie taki kontakt ze mną, bo robicie screeny, dostaję też od was snapchaty w formie zdjęć i na czacie :) taki feedback jest niesamowicie miły! Jestem również w szoku ile osób mnie tam słucha - na dzień dzisiejszy mam po około 500 wyświetleń do zdjęcia.

To jednak wciąż było czasami za mało. Instagram ma niestety limit znaków, nieraz muszę kasować kilka zdań, bo post nie chce się dodać. Zaczęłam myśleć o blogu, do którego głównie namawiała mnie przyjaciółka. Nie był to jednak jedyny czynnik jego powstania ; posty gdzie pokazuję wam kilka kosmetyków z tej samej grupy np rozświetlacze czy pomadki, cieszą sie niesamowitym powodzeniem. Tak samo wpisy o pielęgnacji czy dbaniu o włosy.

Ten blog nie powstał, żeby przenieść na niego moje konto na instagramie, a po to bym mogła je rozwinąć. Recenzje pojedynczych produktów wciąż będą pojawiały się jako posty na Kosmetykowyzawrtowglowy, bo tam możecie zajrzeć szybko i z każdego urządzenia, które ma dostęp do internetu. Na blogu za to planuję wpisy bardziej obszerne, nie tylko recenzje.. :)

Jeśli jesteście ciekawe jak mój blog się rozwinie - zapraszam do obserwowania go! Narazie rozpracowuję wszystkie szczegóły ten stronki, mam więc nadzieję że będziecie wyrozumiałe i dacie mi kilka cennych rad w komentarzach!


Buziaki, 
Oktawia

3 komentarze:

Copyright © 2014 Kosmetykowy Zawrot Glowy , Blogger